سودایران»آموزش»تدريس خصوصي»ثبت تبلیغات و آگهی ویژه مدرسین حسابداری
ثبت تبلیغات و آگهی ویژه مدرسین حسابداری-pic1

ثبت تبلیغات و آگهی ویژه مدرسین حسابداری

آگهی دهنده: ایران مدرس
تلفن: 09196820671
موقعیت: استان تهران - تهران - تدريس خصوصي در تهران
به روز شده در:۱۳۹۵/۱۱/۲۲
بازدید: 345 بار
ایمیل:

ایران مدرس بزرگترین و بهینه ترین وب سایتی است که به طور ویژه در زمینه تدریس خصوصی فعالیت دارد.
در حال حاضر با توجه به شروع امتحانات میان ترم و پایان ترم نیاز به مدرس خصوصی رو به افزایش است و روزانه تعداد زیادی از دانشجویان رشته حسابداری در تهران و سایر شهرها به سایت مراجعه کرده و به دنبال مدرس خصوصی حسابداری می گردند.

سایت ایران مدرس برای دروس تخصصی رشته حسابداری (اصول حسابداری - حسابداری صنعتی - حسابداری مالیاتی - حسابداری میانه - حسابداری شرکتها - حسابرسی - مدیریت مالی ) در نتایج جستجو در صفحه اول و در چند جایگاه اول موتور های جستجو از جمله گوگل نشان داده می شود.
برای مثال :
تدریس خصوصی حسابداری صنعتی : جایگاه اول و دوم صفحه اول گوگل
مدرس خصوصی حسابداری صنعتی : جایگاه اول و دوم صفحه اول گوگل

کاربر با کلیک روی نتایج جستجو وارد صفحه ای از ایران مدرس می شود که در آن آرشیویی از آگهی های مدرسین رشته حسابداری نمایش داده می شود.

مدرسین گرامی، دانشجویان مسلط مقاطع دکتر و ارشد رشته حسابداری با درج آگهی در سایت ایران مدرس و جذب شاگرد می توانید درآمد خود را در ترم تحصیلی پیش رو افزایش دهید.

برای درج آگهی وارد سایت ایران مدرس (http://www.iranmodares.com) شده و بروی لینک «عضویت در سایت» در بالای صفحه کلیک نمایید و پس از پر کردن فرم عضویت و ورود به «کنترل پنل» بر روی «ثبت/ویرایش آگهی تدریس» کلیک کرده و آگهی خود را ثبت نمایید. و برای ثبت آگهی به صورت ویژه بر روی «پرداخت آنلاین هزینه آگهی» کلیک نمایید. و منتظر تایید آگهی بمانید.

با تشکر
ایران مدرس

http://www.iranmodares.com

تدریس-ریاضی-فیزیک-تدریس خصوصی-ریاضیات-شیمی-تدریس ریاضی-تدریس خصوصی ریاضی-تدریس فیزیک-تدریس ریاضیات-تدریس ریاضیات دبیرستان-ریاضیات دبیرستان-استاتیک-آموزش ریاضیات دبیرستان-مدرس ریاضیات دبیرستان-فیزیک دبیرستان-آمار-دبیرستان-تدریس خصوصی ریاضیات-خصوصی-عربی-حسابداری-کنکور-تضمینی-معلم ریاضیات دبیرستان-زیست شناسی-تدریس شیمی-تدریس خصوصی فیزیک-زبان انگلیسی-مدرس ریاضی-زیست-تدریس تضمینی-مقاومت مصالح-مکانیک-تدریس خصوصی شیمی-مدرس ریاضیات-آموزش-مهندسی مکانیک-آموزش فیزیک دبیرستان-زبان-تدریس خصوصی عربی-تدریس آمار-تدریس فیزیک دبیرستان-آموزش فیزیک-شیمی دبیرستان-آموزش ریاضی-راهنمایی-معادلات دیفرانسیل-مدرس فیزیک دبیرستان-ابتدایی-دانشگاه-تدریس خصوصی زبان-اتوکد-معماری-انگلیسی-حسابان-تدریس مقاومت مصالح-تیزهوشان-ریاضی دبیرستان-تدریس استاتیک-مدرس شیمی-تدریس زیست-تدریس عربی-تدریس زیست شناسی-تدریس ریاضی در تهران-برق-تدریس ریاضی دبیرستان-مدرس فیزیک-کامپیوتر-ریاضی عمومی-
0.1699