آگهی و تبلیغات رایگان اینترنتی
سودایران»آموزش»تدريس خصوصي»برترین سایت تدریس خصوصی
برترین سایت تدریس خصوصی-pic1

برترین سایت تدریس خصوصی

به منظور انتخاب مدرس مورد نظر خود در تمامی زمینه ها و دروس، به وب سایت ایران مدرس (www.iranmodares.com) مراجعه نمائید.
در وب سایت ایران مدرس حدود 16000 مدرس ثبت نام کرده اند.
وب سایت ایران مدرس برترین سایت تدریس خصوصی ایران است.
برای جذب شاگرد و کسب درآمد بالا از تدریس خصوصی می توانید آگهی تدریس خودتان را در ایران مدرس درج نمائید. ثبت اگهی در این وب سایت کاملا رایگان است ولی در صورت تمایل می توانید تبلیغ خودتان را ویژه کنید و از مزایایی که در بالا گفته شد بهره مند شوید. برای موفقیت در تدریس خصوصی از طریق ثبت تبیلغات تدریس در ایران مدرس خودتان هم باید این روش جذب شاگرد را جدی بگیرید و متن آگهی خودتان را خوب بنویسید.

ایران مدرس برای عبارتهای شامل تدریس خصوصی از نظر گوگل کاملا بهینه است. همین الان عبارتهایی مانند تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس خصوصی شیمی، تدریس خصوصی زبان و .... را در گوگل جستجو کنید. ایران مدرس یا زیر بخش تدریس خصوصی آن را در صفحه اول خواهید دید :: متقاضیان تدریس خصوصی از طریق گوگل به راحتی به سمت تبلیغ شما هدایت خواهند شد. در سایت ایران مدرس امکانات متعددی برای تبلیغات تدریس خصوصی مدرسین ارائه شده است. به عنوان مثال مدرسین می توانند برای دروس تدریسی خودشان جزوه ثبت نمایند و یا از شاگردهایشان بخواهند نظرات مثبت خودشان را در سایت ثبت کنند تا صفحه آگهی مدرسین پربارتر و برای جذب شاگرد موثرتر گردد. اگر در زمینه تدریس خصوصی ریاضی دانشگاهی هم فعالیت دارید باز هم ایران مدرس برای ثبت آگهی شما عالی است. عبارتهایی مانند تدریس خصوصی ریاضی مهندسی، تدریس خصوصی معادلات دیفرانسیل و .... را در گوگل جستجو کنید و ببینید کدام سایت در صدر قرار دارد.
درج آگهی تدریس ریاضی در ایران مدرس می تواند در زمینه جذب شاگرد برای شما موثر باشد به شرطی که خودتان هم آگهی را خوب بنوییسید. متقاضی تدریس آگهی شما را خواهد دید اما اگر تبلیغ خودتان را خوب ننوشته باشید با شما تماسی گرفته نخواهد شد.


آگهی دهنده: ایران مدرس
موقعیت: استان تهران - تهران - تدريس خصوصي در تهران
به روز شده در:۱۳۹۷/۵/۱۲
بازدید: 2357 بار
ایمیل: